Contact

Contact

Voor iedereen geldt:

Als je iets wil weten, je hebt vragen of je wil meer informatie neem dan contact met ons op. Dat kan telefonisch op schooldagen van 8.00 uur tot 16.30 uur. Je kan natuurlijk ook altijd een mail sturen.

Locatie Onderbouw Oss

Gerrit van der Veenstraat 24

5348 RD Oss

Tel: 0412 - 62 63 00

Locatie Stage Oss

Palestrinastraat 6a

5344 AA Oss

Tel: 0412 - 62 55 44

Locatie Tiel

Jacob Cremerstraat 1

4001 XM Tiel

Tel: 0344 - 62 70 42

De Sonnewijser Algemeen

Naam E-mail Functie
Susan van Proosdij s.vanproosdij@sonnewijser.nl directeur
Lindy Göppel l.goppel@sonnewijser.nl intakefunctionaris
Doret Verhoeven d.verhoeven@sonnewijser.nl administratie

 

De Sonnewijser locatie Gerrit van der Veenstraat onderbouw Oss
Plan hier je route

Naam E-mail Functie
Leonie Cornielje l.cornielje@sonnewijser.nl locatiedirecteur
Marijke Schokkenbroek m.schokkenbroek@sonnewijser.nl orthopedagoog
Kristel Bakker k.bakker@sonnewijser.nl school maatschappelijk werker
Freddy Lindauer f.lindauer@sonnewijser.nl achterwacht / leerlingbegeleider

 

De Sonnewijser locatie stage Oss
Plan hier je route

Naam E-mail Functie
Theo van Kilsdonk t.vankilsdonk@sonnewijser.nl locatiedirecteur
Han van Riel h.vanriel@sonnewijser.nl psycholoog
Kristel Bakker k.bakker@sonnewijser.nl school maatschappelijk werker

 

De Sonnewijser locatie Tiel
Plan hier je route

Naam E-mail Functie
Kirsten Baarends k.baarends@sonnewijser.nl locatiedirecteur
Kirsten Willemsen  k.willemsen@sonnewijser.nl locatiecoördinator
Charlotte Schuller c.schuller@sonnewijser.nl orthopedagoog
Kelly Posthumus van Wel k.vanwel@sonnewijser.nl orthopedagoog
Faissal Hamdaoui f.hamdaoui@sonnewijser.nl

school maatschappelijk werker

locatiecoördinator

Top