Contact

Contact

Voor iedereen geldt:

Als je iets wil weten, je hebt vragen of je wil meer informatie neem dan contact met ons op. Dat kan telefonisch op schooldagen van 8.00 uur tot 16.30 uur. Je kan natuurlijk ook altijd een mail sturen.

Unit Route Arbeid

Gerrit van der Veenstraat 24

5348 RD Oss

Tel: 0412 - 62 63 00

Unit vervolgonderwijs Oss

Staringstraat 4

5343 GH Oss

Unit vervolgonderwijs Tiel

Jacob Cremerstraat 1

4001 XM Tiel

Tel: 0344 - 62 70 42

De Sonnewijser Algemeen

Naam E-mail Functie
Susan van Proosdij s.vanproosdij@sonnewijser.nl directeur
Lindy Göppel l.goppel@sonnewijser.nl intakefunctionaris
Doret Verhoeven d.verhoeven@sonnewijser.nl administratie

 

De Sonnewijser Unit vervolgonderwijs Oss
Plan hier je route

Naam E-mail Functie
Leonie Cornielje l.cornielje@sonnewijser.nl locatiedirecteur
Muriëlle van Blaricum m.vanblaricum@sonnewijser.nl locatiecoördinator
Marijke Schokkenbroek m.schokkenbroek@sonnewijser.nl orthopedagoog
Kristel Bakker k.bakker@sonnewijser.nl school maatschappelijk werker
Freddy Lindauer f.lindauer@sonnewijser.nl achterwacht / leerlingbegeleider

 

De Sonnewijser Unit Route Arbeid
Plan hier je route

Naam E-mail Functie
Theo van Kilsdonk t.vankilsdonk@sonnewijser.nl locatiedirecteur
Hennie Visser

h.visser@sonnewijser.nl

orthopedagoog 

school maatschappelijk werker

 

De Sonnewijser Unit vervolgonderwijs Tiel
Plan hier je route

Naam E-mail Functie
Cristel Boer c.boer@sonnewijser.nl locatiedirecteur
Kirsten Baarends  k.baarends@sonnewijser.nl locatiecoördinator
Charlotte Schuller c.schuller@sonnewijser.nl orthopedagoog
Kelly Posthumus van Wel k.vanwel@sonnewijser.nl orthopedagoog
Faissal Hamdaoui f.hamdaoui@sonnewijser.nl

school maatschappelijk werker

locatiecoördinator

Top