Contact

Contact

Voor iedereen geldt:

Als je iets wil weten, je hebt vragen of je wil meer informatie neem dan contact met ons op. Dat kan telefonisch op schooldagen van 8.00 uur tot 16.30 uur. Je kan natuurlijk ook altijd een mail sturen.

Unit Route Arbeid

Gerrit van der Veenstraat 24

5348 RD Oss

Tel: 0412 - 62 55 44

Unit vervolgonderwijs Oss

Staringstraat 4

5343 GH Oss

Tel: 0412 - 62 63 00

Unit vervolgonderwijs Tiel

Jacob Cremerstraat 1

4001 XM Tiel

Tel: 0344 - 62 70 42

De Sonnewijser Algemeen

Naam E-mail Functie
Susan van Proosdij s.vanproosdij@sonnewijser.nl bestuurder
Lindy Göppel l.goppel@sonnewijser.nl intakefunctionaris
Doret Verhoeven d.verhoeven@sonnewijser.nl administratie

 

De Sonnewijser Unit vervolgonderwijs Oss
Plan hier je route

Naam E-mail Functie
Leonie Cornielje l.cornielje@sonnewijser.nl directeur
Muriëlle van Blaricum m.vanblaricum@sonnewijser.nl locatiecoördinator
Marijke Schokkenbroek m.schokkenbroek@sonnewijser.nl orthopedagoog
Kristel Bakker k.bakker@sonnewijser.nl school maatschappelijk werker
Freddy Lindauer f.lindauer@sonnewijser.nl achterwacht / leerlingbegeleider

 

De Sonnewijser Unit Route Arbeid
Plan hier je route

Naam E-mail Functie
Theo van Kilsdonk t.vankilsdonk@sonnewijser.nl

directeur

Melanie van Grol m.vangrol@sonnewijser.nl locatiecoördinator
Hennie Visser

h.visser@sonnewijser.nl

orthopedagoog 

school maatschappelijk werker

Femke van Berkel f.vanberkel@sonnewijser.nl  Uitstroomcoördinator 
Sylvia van Zandvoort  s.vanzandvoort@sonnewijser.nl  Internbegeleider

 

De Sonnewijser Unit vervolgonderwijs Tiel
Plan hier je route

Naam E-mail Functie
Cristel Boer c.boer@sonnewijser.nl locatiedirecteur
Cécile Cuvelier c.cuvelier@sonnewijser.nl locatiecoördinator
Charlotte Schuller c.schuller@sonnewijser.nl orthopedagoog
Gerdine Berger g.berger@sonnewijser.nl orthopedagoog
Bart de Klein b.deklein@sonnewijser.nl school maatschappelijk werker
Michael Schuurs achterwacht@sonnewijser.nl achterwacht
Top